ELUSTIILNE ALAGaspar  • Mis toimub?

    Juba kolmandat korda  toimub Küüslaugufestivali raames Elustiilne ala, mille eesmärk on edendada tervislikke ja põnevaid eluviise, tuues kokku selle valdkonna teenuse- ja tootepakkujad üle Eesti.

    Elustiilne ala koondab endast nii varasemaid naisteala kaupleja-eksponente kui ka palju uusi elamusi- ja kogemusi pakkuvaid kaupleja-eksponente, rikastamaks ja avardamaks eestlaste elukvaliteeti.


  • Elustiilne ala – mis see on? Sõnavastet sõnale elustiilne annab otsida… aga korraldajad teavad.
    Tegemist on festivali kõige uuema osaga. Elame kiirel ja huvitaval, muutumist täis ajal. Kõigega kaasa minna ei saa, lihtsalt ei jõua – samas on maailm täis nii erinevaid võimalusi. Kas ja kus neid proovida? Kus saada kokku oma ala vaieldamatu professionaaliga, kus ja kes teab kõike näiteks uuest spordialast? Millega tegelevad naabrid, et nad nii ilusad on? Igal kaubal ja teenusel on oma lugu. Miks ja milleks teda kasutada, kus ja kuidas tõuseb sellest kasu?Need ja need küsimused ja vastused saavadki kokku Küüslaugufestivali Elustiilsel alal.Inimesed, kes on pühendunud millegi tegemisele ja on nõus oma kogemusi ka jagama, tulevad ja on kohal. Pakuvad oma hinges tehtud kaupa ja räägivad sinna juurde ka oma lood. Et tekiks rohkem ja uusi ennast maailmas kindlalt tundvaid inimesi. Kes ja mis on kohal – tuled kohale ja näed!

Reeglid osalejatele

Registreeri alale